Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Jak správně vybrat kšírky pro pejska?

Pokud váš psí kamarád zvládá bez problémů chůzi na vodítku s obojkem, se kterým se chůze na vodítku učí nejlépe, je možné ho postupem času přeučit na psí kšíry neboli postroj.

Ne každý pejsek je má v oblibě, ale některým začne časem vyhovovat o dost více, než obojek. Ale, stejně jako u obojků, nejsou kšíry jako kšíry. Pro malé a klidné pejsky bohatě postačí jednoduché postroje, pro ty větší a sportovně založené doporučujeme širší, polstrované. Tady se můžete podívat na ty, které nabízíme my. Kšírkami od RE.BRUNS navíc přispějete i naší planetě protože jsou ekologické a z kvalitních materiálů. Zároveň jsou velmi příjemné pro pejska, prodyšné, lehce omyvatelné a se stále novými designy tak, aby byl váš pejsek i vy stále in.

Pro výběr správného postroje je nejdůležitější znát míry vašeho psího kamaráda. A o jaké míry se jedná? O délku zad, obvod hrudníku a krku. Měli byste při jejich výběru také zohlednit váhu vašeho pejska. Kšíry by měly být prodyšné, měly by být vašemu psovi pohodlné a neměly by ho nikde tlačit.

Re.Bruns Ekologické doplňky pro psyExistují dva základní typy kšír:

  • jedny se nasazují na přední packy a zapínají se na zátylku
  • druhé se nasazují nejprve přes hlavu, poté přes jednu packu a zapínají se většinou na boku za druhou packou

Pokud byste zprvu tápali, tak vám může pomoci fakt, že kolečko na připnutí vodítka má být vždy za zátylkem/na zádech.

Ten první, jednodušší typ kšírů bývá vhodný pro menší, klidnější plemena psů, ten druhý typ, co se přetahuje přes hlavu, tak bývá vhodnější pro střední až větší plemena psů nebo pro sportovně založené psy.

Pokud budete kšíry vašemu psímu kamarádovi pořizovat v době, než doroste do standardních rozměrů plemene, nezapomeňte se podívat, jak moc můžete kšíry maximálně zvětšit, aby se nestalo, že vám z nich váš pejsek brzy vyroste. Protože to by byla škoda!

Mimochodem, české, designové, prodyšné a navíc maximálně pohodlné, polstrované kšíry vyrábíme u nás, v RE.BRUNS, a to z recyklovatelných materiálů. Můžete se podívat na náš e-shop www.Rebruns.cz a vybrat svému psímu kamarádovi něco, co se bude líbit vám oběma a také bude šetrné k přírodě.