Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy

MATERIÁLY, KTERÉ MÁ RÁDA PŘÍRODA A ZAMILUJETE SI JE I VY

Nad materiály, ze kterých vyrábíme naše doplňky pro psy i páníčky, se hodně zamýšlíme. Chceme, aby byly co nejšetrnější k přírodě a také, aby byly pro vašeho psího kamaráda bezpečné. A samozřejmě musí být i kvalitní, aby vydržely řádění, hry a pohyb venku v přírodě. Přeci jen, i my jsme pejskaři a moc dobře víme, co od psích kšír, obojků, vodítek i dalšího vybavení čekáme.

Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy

Kovové spony

Už dávno jsme se rozhodli, že na našich výrobcích nebudou zbytečné plasty. Důvodem je, že nechceme podporovat jejich zbytečnou produkci a také to, že kovové spony jsou prostě pevnější a kvalitnější. Hodně toho vydrží, a to i u pejsků, kteří jsou hodně hbití a aktivní. Kovové trojzubce jsou velmi robustní, pevné, a navíc se snadno rozepínají i zapínají. I když jsou o něco těžší než plastové spony, nosí je bez problémů i malí pejsci.

Kovové spony s vyrytým logem RE.BRUNS najdete nejen na obojcích, ale i na naších kšírách.

Snížení spotřeby a znečištění vody

Přírodu máme v krvi i v našich srdcích. Chceme, aby nám co nejdéle vydržela, a tak šijeme jen z certifikovaných recyklovaných materiálů, zejména z recyklovaného polyesteru. Ten se vyrábí z již existujícího plastu a při výrobě se ušetří mnoho energie i vody. Recyklovaný polyester je vyrobený například z vylovených rybářských sítí, která v moři páchá velké škody nebo z PET lahví.

A je takový materiál použitelný? Více než to! Je velmi kvalitní a příjemný. Musí také projít skutečně přísnými testy a splňovat přísná kritéria. Nejvyšší kvalitu zajišťuje certifikace OEKO-TEX a Global Recykled Standard, kterou mají i naše materiály. 

Naše doplňky pro psy z recyklovaných materiálů se navíc dobře udržují, jsou pevné a velmi odolné. Výsledná látka je opravdu příjemná, měkká, prodyšná a také pružná. Pejskovi se přizpůsobí při každodenním nošení a materiál lze snadno prát.

Co přináší recyklovaný polyester

Látky z recyklovaných materiálů, ze kterých vyrábíme naše psí doplňky, pomáhají k čištění planety od zbytečného plastu, a zároveň přispívají k tomu, aby klesala jeho produkce.

Biobavlna

Při vymýšlení designových doplňků inspirovaných přírodou myslíme nejen na psy, ale také na jejich páníčky. Do nabídky jsme proto zařadili také trička pro pejskaře. A jak jinak, než z materiálu šetrného k přírodě – z biobavlny. Bavlna je materiál, který se na světě používá opravdu hodně. Najdeme ji kolem nás snad všude, kam se podíváme. Ale jak to bývá, její výroba v masovém měřítku je pro planetu zátěží.
Cestou k udržitelnosti je organická neboli BIO bavlna. Farmáři ji pěstují bez pesticidů v odpočinuté půdě, ke které se chovají s respektem. Pěstitelé navíc dodržují podmínky pro ekologickou produkci a půdu hnojí kompostem bez chemie. A pouze bavlnu, která splňuje mezinárodní normy, můžeme nazývat BIO nebo organickou. Přesně z takové pro vás trička šijeme. Kromě toho, že je BIO bavlna jasnou volbou pro přírodu, je i skvělá pro váš šatník.

Jemná a příjemná na dotyk

Vydrží delší nošení než běžné oblečení. Tkanina se zpracovává tak, že ten rozdíl cítíte. A to doslova. Nesmějí se totiž používat formaldehydy a BIO bavlna má příjemnější vůni. Pokud se rozhodnete po oblečení z BIO bavlny, uděláte něco pro přírodu i pro sebe. Zdravější materiály, které déle vydrží a pěstují je lidé se vztahem k půdě i k Zemi, jsou jasnější budoucností nás všech.

Napsali o nás

Spolupracujeme

A KDE NÁS NAJDETE