Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

I s projekty nás spojuje láska k přírodě. Seznamte se s Dogsie!

Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy

Máme rádi nejen pejsky, ale i kreativní nápady, odvahu podnikat a samozřejmě oceňujeme lásku k přírodě. Proto chceme upozornit na skvělé české projekty spojené s domácími mazlíčky a udržitelností. Jedním z takových je náš spřátelený projekt Dogsie.

V Dogsie pro vaše mazlíčky každý měsíc připravují zásobu prémiových pamlsků a hraček. Navíc vyvíjejí vlastní dobroty, které jsou šetrné k planetě a pomáhají pejskům v útulcích a dočaskách. Pojďte společně se námi tomuhle super projektu podívat na chlup!

Jak projekt Dogsie začal a čí to celé byl nápad?

Potkali jsme se s Tomášem na ČZU na angličtině a rozuměli jsme si. Hned jsme si říkali, že by nás bavilo něco tvořit a budovat. Přihlásili jsme se do podnikatelského inkubátoru Point One a začali jsme dělat na projektu na plánování směn. Nakonec jsme ale projekt ukončili a řekli si, že chceme dělat něco, co nám bude blíž. Tak jsme se rozhodli vytvořit Dogsie. Od začátku jsme na všem spolupracovali a pomáhalo nám i naše okolí. Takže je to tak nějak nápad více lidí. 🙂

Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy

Představíte pár větami svůj projekt těm, kdo ho zatím neznají?

Dogsie je především netradiční zážitek pro pejsky a jejich páníčky, a navíc je plný společné radosti. V každém Dogsie se skrývají originální, a hlavně kvalitní pamlsky vyrobené v Čechách a zábavné hračky. To vše je každý měsíc laděné do nového tématu a ekologicky zabalené do jedné krabice plné dobrodružství. Dogsie je projekt z České zemědělské univerzity vytvářený milovníky zvířat, který má přinášet radost pejskům, jejich lidem a zároveň pomáhat i pejskům v nouzi.


Dogsie to s pejsky myslí dobře. Celých 20 % pravidelně posílají psím neziskovým partnerům!

Co je pro vás na vašem podnikání to nejdůležitější?

Budu mluvit za celý tým Dogsie. Nejdůležitější pro nás je to, abychom dělali službu, která dělá psům a lidem radost. Práce nás pak baví, a to je pro nás velmi důležité. Velmi si ceníme každé zpětné vazby. Pozitivní i negativní.

Co pro vás bylo v začátcích hnacím motorem?

Kupředu nás hnala zpětná vazba našich zákazníků a rychlý růst z nápadu na soběstačný projekt.

Byly i nějaké těžší chvíle při rozjíždění Dogsie? Pokud ano, co vás z nich dostalo?

Nejtěžší někdy bývají chvíle, kdy něco zákazníkům slíbíme a naší chybou nebo chybou dodavatelů a přepravců to nezvládáme splnit. Přestože je chybování normální, tak nás to mrzí. Vždycky nás z toho ale dostali sami naši zákazníci. Fandí nám a leccos nám už odpustili. Dostává se jim za to nadstandardní péče. 🙂

Proč zrovna psí obor? Jaký máte k pejskům vztah?

S Tomášem jsme oba celý živo měli psy, a tak to nebylo těžké rozhodování. Chtěli jsme při škole rozjíždět projekt, který nám bude blízký a bude blízký i lidem.

Proč myslíte, že je ekologie a udržitelnost kolem pejskařství tak důležitá?

Myslíme si, že šetrnost a ohleduplnost jsou nezbytné úplně všude, a to především v každodenním životě. Vědci celosvětově varují, že pokud nebudeme k přírodě ohleduplnější, sníží se kvalita našich životů. Vítáme, že postupně se více a více firem zajímá o to, jak věci dělat šetrněji.

Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy

Co máte na své práci nejraději?

Asi to, že naší prací je dělat radost právě psům a jejich rodinám. A to, že se můžeme svobodně rozhodovat, na čem pracujeme a kdy pracujeme.

Jste v Dogsie všichni pejskaři? Jaké čtyřnohé kamarády máte doma?

Jsme všichni pejskaři! V našem týmu jsou němečtí ovčáci, jorkširský teriér, Chesapeake retrívr, vižla a voříšek 🙂

Co bude do budoucna, máte nějaké plány?

Máme spoustu plánů, ale času málo! Alfou a omegou našich plánů je neustálé vylepšování obsahu Dogsie a stále lepší měsíční témata. V květnu spouštíme prodej Dogsielandu – interaktivní hračky pro pejsky. Do konce roku pak chceme přijít s dalšími psími produkty. A brzy bude možnost koupit si produkty RE.BRUNS u nás na webu. 🙂


Za RE.BRUNS držíme projektu Dogsie palce a přejeme co nejvíc spokojených zákazníků, a to nejen těch člověčích, ale i psích!