Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Batůžek Broučci

Batůžek Broučci

Na motivech RE.BRUNS se naše ilustrátorky snaží vždy otisknout to nejkrásnější z přírody. To platí i o veselém motivu broučků, který zdobí tento batůžek. Motiv plný fantazie bude slušet všem, ať už půjdete s pejskem kamkoliv.

Naše batůžky jsou vyrobené z kvalitní recyklované látky, která je prodyšná a šetrná k životnímu prostředí. České švadlenky, které batůžky šijí, si dávají záležet, aby byly naše doplňky nejen krásné, ale také funkční.

Přírodu najdeme všude kolem nás a také na tomto českém a ručně vyrobeném produktu. Například beruška je lidově nazývaná též berunka nebo sluníčko je symbolem štěstí, lásky a píle. Symbolem štěstí je i díky svým sedmi tečkám a symbolem lásky díky své červené barvě. A třeba žížaly mají značný význam pro ekosystém. Svojí činností vytvářejí v půdě malé kanálky, které provzdušňují půdu.

Do setu se také skvěle hodí šátek ve stejném motivu.

Dostupnost: 3 skladem

Original Cena was: 350 Kč.Current Cena is: 245 Kč.

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Roztomilý a veselý motiv psího batůžku s broučky vás okouzlí. V našich batůžcích a doplňcích se skrývá láska k přírodě, kterou potvrzuje i náš přístup. Vše, co vyrábíme, je z nevyužitých recyklovaných materiálů. Látka, ze které jsou batůžky vyrobené, je přitom velmi kvalitní, lehká a prodyšná. batůžky navíc můžete prát v pračce na 40 °C.

Značka RE.BRUNS je tu nejen proto, že chce myslet na přírodu, ale také proto, aby vám to s vaším chlupáčem dokonale ladilo, ať už se chystáte kamkoliv. Doporučujeme proto sladit batůžek s vodítkem nebo obojkem.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna

Ošetření: Praní na max. 40 °C

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit