Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Batůžek Les

Batůžek Les

Je vznešenost vaším druhým jménem, milujete prostředí lesů a parků a jste se svým psím parťákem jedna tlapka? Pak věříme, že tenhle batůžek bude pro vás i vašeho pejska to pravé. Nadčasový motiv LES s přesně kladenými větvičkami je určený pro všechny, kdo si nosí přírodu ve svém srdci. Přitom ale můžete se svým pejskem klidně sedět na zahrádce městské kavárny. Parádu s ním totiž budete dělat kdekoliv.

Batůžky pro páníčky RE.BRUNS jsou vyrobené z materiálů šetrných k přírodě. Recyklovaná látka je velmi kvalitní. Naše batůžky si oblíbí každý páníček! V kombinaci s obojkem nebo kšírky a vodítkem bude váš pejsek a vy prostě kouzelný!

Není skladem

245 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Motiv lesa na batůžku pro pejsky a páníčky nikdy nezestárne. Nadchne vás teď a líbit se vám bude i za dlouhou dobu. V našich batůžcích i dalších doplňcích se spojuje láska ke zvířatům a přírodě. Batůžky jsou prodyšné, lehoučké a šetrné i k životnímu prostředí.

Věříme, že je váš pejsek vaším největším parťákem. Proto myslíme i na to, abyste mohli zdůraznit svoji osobnost společně. Slaďte batůžek, vodítko a kšírky nebo obojek s šátkem a dopřejte si obdivné pohledy všech kolem. Ve městě, v parku i na výletě.

Naše batůžky vznikají pod rukami šikovných českých švadlenek. Jsou z recyklovaných materiálů. Látka je však velmi příjemná a můžete ji prát v pračce na 40 °C.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit