Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Batůžek Modrý list

Batůžek Modrý list

Batůžek na venčení s motivem Modrý list doporučujeme všem, kdo milují túry v přírodě, procházky v parku i pohodové chvíle v kavárně. Ať už společně se svým pejskem lenošíte, nebo se vydáváte za novým dobrodružstvím, naše batůžky se stanou vaším dalším věrným kamarádem. Jsou vyrobené z kvalitních recyklovaných materiálů, které se snadno udržují.

Koho by neokouzlila modro zlatá kombinace elegantních listů na batůžku pro pejskaře s motivem Modrý list. Při navrhování tohoto batůžku pro pejskaře jsme mysleli na všechny, kdo milují jedinečnost a půvab přírody. Ukažte všem svůj originální vkus. Z kolekce si můžete vybrat vše, co potřebujete pro stylové venčení a sladit se se svým psím kamarádem.

Věříme, že naše cesta k uzdravení přírody začíná právě teď a tady. Proto se při výrobě a návrhu našeho vybavení vyhýbáme obloukem zbytečným plastům a saháme pouze po recyklovaných materiálech a doplňcích, které jsou pro naši planetu zdravější.

 

Dostupnost: 1 skladem

350 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Batůžek na venčení patří do základní výbavy každého stylového pejskaře. A když má na sobě navíc motiv Modrý list, který je možné sladit s vodítkem, kšírami nebo obojkem pejska, je jasno! Motiv modrých listů na batůžku pro pejskaře podtrhne váš vkus a jedinečnost.

Naše batůžky pro pejskaře jsou nejen krásné, ale i šetrné k přírodě a šité s láskou ke zvířatům. Prvotřídní látky jim propůjčují odolnost, stálobarevnost a prodyšnost. Batůžek pro pejskaře Modrý list můžete sladit s doplňky se stejným motivem. Elegance vás bude provázet, kamkoliv se vydáte.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit