Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Batůžek Plameňáci

Batůžek Plameňáci

Příroda nás inspiruje, kamkoliv se podíváme. A stála i u zrodu našeho originálního motivu s plameňáky, který najdete na krásném batůžku pro psy RE.BRUNS. Batůžek s motivem plameňáků si oblíbí každý milovník dokonalosti přírody. Velikost je univerzální, a tak sluší všem.

Batůžky RE.BRUNS jsou spojením krásného designu, originálního motivu a lásky k přírodě. Ušily jej pro vás pečlivé české švadlenky, které si dají záležet na vzhledu i kvalitě.

Plameňák je symbolem nedosažitelné krásy přírody a je v oblibě u těch, kteří mají rádi estetiku a jedinečnost.Proto v tomto motivu bude každá psí dáma za hvězdu na procházce v parku, na kávičce se svým páníčkem, ale i při dlouhých společných procházkách lesem.

Dostupnost: 1 skladem

245 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Doplňky RE.BRUNS vymýšlíme tak, abyste v nich mohli vyrazit do města, na výlety i do přírody. Ať už vás tlapky zanesou kamkoliv, můžete spolu se svým chlupatým kamarádem ladit. K batůžku totiž můžete pořídit i šátek pro psy. Každý bude hned vědět, že vy a váš největší přítel milujete krásné věci, přírodu i sebe navzájem.

Kvalitní a prodyšná látka batůžku vás okouzlí. Je z recyklovaného materiálu, prodyšná a šetrná k vám, k vašemu pejskovi i přírodě. Batůžky můžete navíc prát v pračce na 40 °C, a tak plameňáci neztratí nic ze své krásy ani při častém nošení.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna

Ošetření: Praní na max. 40 °C

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit