Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Batůžek Medvědi

Batůžek Medvědi

Máte doma malého hrdinu s medvědím srdcem? Pak je batůžek pro pejskaře s tímto motivem stvořený právě pro vás. Motiv Medvídci v sobě skrývá odvahu, medvědí sílu, moudrost přírody a samozřejmě také pořádnou dávku roztomilosti. Představuje však také důvěru v přírodní síly a krásnou arktickou krajinu.

Všechny naše vzory a motivy pocházejí z naší vlastní fantazie. Naše vodítka, kšíry i obojky a doplňky jsou dílem českých ilustrátorů a šikovných švadlenek. Bez zbytečných plastů a z recyklovaných materiálů. A samozřejmě vyrobené s láskou a úctou k přírodě.

Dostupnost: 2 skladem

245 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Zasněženou polární krajinu s medvídky doprovázejí na našem batůžku pro pejskaře roztomilí tučňáci a jehličnaté stromky. Slaďte jej se svým pejskem a pořiďte mu obojek ve stejném vzoru. Chuť vyrazit na dlouhou zimní procházku s vaším čtyřnohým kamarádem vám přinese i ladící červeno-bílé vodítko s proužky. S tímhle motivem si zimu prostě zamilujete.

Příroda nás inspiruje nejen při navrhování našich originálních motivů. Jsme k ní šetrní i při vybírání materiálů. Všechno, co u nás koupíte, je bez zbytečných plastů a z recyklované látky. Věříme totiž, že citlivý přístup k přírodě a udržitelnost jsou tou nejlepší cestou, kterou se můžeme společně vydat.

Batůžky ošetření: Možnost prát v pračce na max 40°C, lze sušit v sušičce

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit