Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Bukový kořen s jehněčím

Bukový kořen s jehněčím

Chutný plněný bukový kořen pro zdravé a dlouhotrvající žvýkání!

80 g – průměr cca 15 cm

Všichni psi mají přirozenou potřebu žvýkat. Tento proces jim pomáhá pečovat o zuby a zmírňovat stres.

Výhody kořene:

  • Přírodní hračka pro pejsky v každém věku
  • Podporuje zdravé zuby a dásně
  • Odolná hračka, která nemá ostré hrany
  • Naplněno jehněčím masem a petřželí

Bukové kořeny jsou vyrobeny z kořenů volně rostoucích buků, které jsou velmi masivní a neštěpí se. Vzhledem k tomu, že jde o autentický přírodní produkt, mají kořeny různé tvary a velikosti.

Chceme zajistit ekologickou rovnováhu, proto využíváme pouze kořeny z udržitelných lesních porostů. Ke stimulaci žvýkání jsou kořeny naplněny lahodnou směsí jehněčího masa, petržele a cukety. Díky tomu je většina psů nadšeně přijímá a ohlodává až po dobu několika týdnů, což poskytuje přirozenou péči o jejich zuby.

Při žvýkání kořene psi postupně odkusují malá vlákna. Jejich složení je neškodné. Vlákna, která pes spolkne, budou přirozeně vyloučena. Jakmile pes kořen ohlodá na velikost, kdy může hrozit jeho spolknutí, jednoduše kořen vyměňte za nový.

Můžete vybírat i mezi jelením parožím. 

 

 

Vyčistit

199 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Bukový kořen s jehněčím a petrželí pro psy

Kousací kořen je 100% přírodní, zdravá kousací a žvýkací zábava z tvrdého kořene.

Žvýkání kořene pomáhá psům uvolňovat endorfiny způsobující pocit štěstí. Po dlouhé a nerušené zábavě jsou psi klidnější a vyrovnanější.

 

Doplňkové krmivo pro psy.

Složení:

bukový kořen, náplň (bramborové vločky, rostlinný glycerin, mrkev, jehněčí maso 10,4%, cuketa 2,8%, petržel 2,8%); Analytické složky: hr. protein 2,3%, hr. tuk 1,0%, hr. vláknina 54,1%, hr. popel 0,9%; vápník 1900 mg/kg, fosfor 490 mg/kg;

Krmný návod:

Podávejte mezi hlavním krmením. Váš pes si procvičí při žvýkání čelisti, což zároveň podpoří péči o zuby. Vyberte vhodnou velikost pamlsku podle síly skusu vašeho psa. Krmte pouze pod dohledem a odstraňte všechny malé zbytky. Uchovávejte na chladném a suchém místě! Minimální trvanlivost do/ referenční číslo partie (viz potisk)

 

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků