Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Xaro Imunita dog – Vyšší imunita pro psy – Vitamin C

Xaro Imunita dog – Vyšší imunita pro psy – Vitamin C

XARO Imunita – Podpora imunity pro psy 

Kombinace liposuspenze vitaminu C a kurkuminu pro podporu imunity psů. Biologicky dostupná forma pro maximální účinek.

Vitamin C pro psy:

Psi a další zvířata si mohou v těle vytvářet vitamin C. Pokud je pes stresovaný nebo nemocný, mohou být jeho zásoby vitaminu C v těle rychle vyčerpány. Proto jsou vhodné vyšší dávky vitaminu C u psů a koček na podporu imunity, při zánětech dásní, u oční katarakty starších zvířat, při zánětu močových cest, při zánětech horních cest dýchacích, v období růstu a pro zvířecí seniory. Vhodné i pro sportující psy.

Vitamin C se do organismu vstřebává speciálním systémem aktivních přenašečů. A právě kapacita těchto přenašečů je omezená v čase a celkové podávané dávce.

Dostupnost: 2 skladem

449 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Imunita pro psy s Vitaminem C

XARO Imunita

 • Liposuspenze pro lepší transport vitamínu C a kurkuminu do organismu přes střevní stěnu
 • Extrakt z BIO Kurkumy (95% kurkuminoidů) ve spojení s fosfolipidy má lepší biodostupnost a využitelnost pro organismus
 • Lecitin podporuje činnost jater, má vliv na kvalitu srsti, je důležitý pro regeneraci svalů po zátěži a pro mozek
 • Piperin – extrakt z černého pepře napomáhá lepšímu vstřebávání vitaminů a minerálů
 • Bez konzervantů, barviv, soji, cukru, plnidel a dalších zbytečností
 • Lyofilzováno – sušeno mrazem
 • Vyrobeno v ČR

Složení 1 kapsle: Liposuspenze Ascosorb C®, Vitamin C 100 mg, Kurkumin 95%  50 mg, Piperin 4 mg

(lyofilizovaná liposuspenze vitaminu C, NON-GMO slunečnicový lecitin, kurkumin – extrakt z Curcuma Longa – min. 95% kurkuminoidů, extrakt z černého pepře, HPMC kapsle)

 

Dávkování pro psy: 

Pes do 5kg = ½ kapsle

Pes 5 – 10 kg = 1 kapsle

Pes 10 – 20 kg = 2 kapsle

Pes 20 – 30 kg = 3 kapsle

Pes 30 – 40 kg = 4 kapsle

 

Jak užívat pro zvýšení imunity pejska? 

Kapsli je možné otevřít a vysypat na krmivo.

 

Velikost balení: 90 kapslí

Hmotnost obsahu: 66 g

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 25 °C. Spotřebujte do data uvedeného na obalu. Pouze pro zvířata! Doplňkové krmivo pro psy.

 

Pro psa o hmotnosti 30 kg na 1 měsíc užívání Xaro Imunita dog:

 

Běžně se kurkumin špatně vstřebává do organismu, ale ve spojení s fosfolipidy, které jsou součástí lecitinu je vstřebávání mnohem vyšší. Podpořeno je extraktem z černého pepře, který znatelně zvyšuje vstřebání kurkuminu do krevního řečiště.

 

Vitamin C pro psy na posílení imunity

Psi a další zvířata si mohou v těle vytvářet vitamin C. Pokud je pes stresovaný nebo nemocný, mohou být jeho zásoby vitaminu C v těle rychle vyčerpány. Proto jsou vhodné vyšší dávky vitaminu C u psů a koček na podporu imunity, při zánětech dásní, u oční katarakty starších zvířat, při zánětu močových cest, při zánětech horních cest dýchacích, v období růstu a pro zvířecí seniory. Vhodné i pro sportující psy.

Vitamin C se do organismu vstřebává speciálním systémem aktivních přenašečů. A právě kapacita těchto přenašečů je omezená v čase a celkové podávané dávce.

Jednou z nových možností je forma „denzní“ liposupenze vitaminu C. Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček – sferozomů tvořených lecitinem s vyšším obsahem céčka. Suspenze bohatá na sferozomy umožňuje vstřebat vitamin C i mimo systém aktivních přenašečů prostou difuzí přes střevní stěnu. Účinná látka je ve formě askorbanu sodného, který má vyšší biologickou dostupnost než čistá kyselina askorbová a zároveň nepřekyseluje organismus. Jedná se o více pH „neutrální“ formu vitaminu C. Společně s vitaminem C se do organismu dostává i čistý nealergenní slunečnicový lecitin.

 

Kdy pes potřebuje doplnit vitamin C ?

Vitamin C je nepostradatelným metabolickým faktorem. Účastní se cele řady klíčových pochodů nezbytných pro organismus.

Bylo zjištěno, že psi, kteří dostávají vitamin C mají silnější imunitní systém a vykazují větší odolnost vůči onemocnění a lepší schopnost se zotavit z nemoci nebo zranění. Fyzický stres (zátěž, horečka, infekce) a emoční stres jsou nejznámější příčinou vyčerpání u psů. Vitamin C zlepšuje imunitní funkce tím, že zvyšuje funkci a aktivitu bílých krvinek. Také zvyšuje hladinu interferonu v krvi (přirozené antivirové a protirakovinné sloučeniny) a protilátky (bílkoviny, které ničí cizí materiály, jako jsou bakterie, viry a toxiny). Řada veterinářů zařazuje vitamin C do léčebných postupů pro různá onemocnění

 

Xarův názor: Vím, že to zní bláznivě, ale výzkumy ukazují, že je to pravda … kurkumin má na svém kontě více než 6 000 studií.

Výzkum ukazuje, že kurkumin může trumfnout spoustu drahých léků, včetně:

 • Léky na artritidu
 • Steroidy
 • Chemoterapie
 • Léky na zánětlivé onemocnění střev
 • Protizánětlivé léky

To je spousta důvodů, proč dát svému psovi kurkumin. Pojďme se tedy na to podívat blíže. A já vám ukážu, kolik dát a kterým psům by se kurkumin neměl podávat.

Kurkumin pro psy

Kurkuma obsahuje sloučeninu zvanou kurkumin – což je v podstatě jeho účinná látka.

Kurkumin má antioxidační, protizánětlivé, antivirové, antibakteriální, protiplísňové, hojivé účinky a protirakovinné účinky. Může pomoci bojovat proti chorobám, jako je artritida, cukrovka, rakovina, onemocnění jater, gastrointestinální problémy a další.

Pojďme se tedy podívat na 5 nejlepších způsobů, jak kurkumin může vašemu psovi pomoci … a jak se srovnává s konvenčními léky:

 

# 1 – Kurkuma je protizánětlivá

# 2 – Kurkumin pro psy s rakovinou

# 3 – Kurkumin může zmírnit bolesti spojené s artritidou

# 4 – Kurkumin může léčit gastrointestinální poruchy

# 5 – Kurkumin může nahradit steroidy

 

Nejlepší na kurkumě je, že funguje a je bezpečná. Ale ne všichni psi by měli dostat kurkumin.

 

Potenciální vedlejší účinky kurkumy

Kurkuma může interagovat s některými léky, včetně protizánětlivých léků a léků na cukrovku. A může interferovat s některými chemoterapiemi. Takže pokud váš pes užívá nějaké léky, poraďte se s veterinářem před přidáním kurkumy do jeho stravy. Kurkumin je také kontraindikován u pacientů s obstrukcí žlučových cest nebo žlučovými kameny.

Upozornění: Doplňkové krmivo pro psy. Skladovat v suchu při teplotě nižší než 25°C, chránit před světlem. Datum použitelnosti a číslo šarže: uvedeno na obalu. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

Výrobce Nutripa
Doporučujeme v kombinaci s doplňkem kolagenu

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit