Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Xaro Intensiv dog – kloubní výživa pro psy

Xaro Intensiv dog – kloubní výživa pro psy

Kloubní výživa od Xaro Intensiv je originální výživa pro psy, kteří mají problém s pohybem a bolí je klouby. Balení vystačí pro psa o hmotnosti 30 kg na 2 měsíce užívání.

Není skladem

899 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Kloubní výživa XARO INTENSIV

XARO Intesiv jsem namíchal ve své laboratoři. Chtěl jsem udělat kvalitní kloubní výživu pro všechny psí kámoše, které bolí klouby a nemůžou pořádně běhat. Kloubních výživ je hodně, každý tvrdí jak je ta jeho nejlepší. Ta moje vychází z receptury produktu Nutripa Soloflex, která je již roky prověřená a pomohla hodně psím kámošům znovu chodit na procházky s jeho páníčkem nebo paničkou. A jsou mezi nimi i psí babičky a dědové. Soloflex je tekutý, takže se snadno podává, ale musí se skladovat v lednici a pokud si větší hafan, tak to nevydrží na dlouho. Takže jsem to vzal k sobě do Xaro Labu a tam jsem to vylepšil. Jsem už velký kluk a vážím 35 kg a Intensiv mi vydrží na měsíc a půl. Užívám to jako prevenci, protože s páníčkem skoro každý den běháme.

Obsahuje:

PETAGILE – špičková kvalita kolagenních peptidů od německé firmy Gelita.  Stimuluje metabolismus kloubních chrupavek a zpomaluje progresi degenerace chrupavky. Podporuje mobilitu a flexibilitu kloubů. Vhodné pro dlouhodobé podávání, u mladých psů v období růstu, aktivních psů a psích seniorů.

Chondroitin sulfát – je přirozenou součástí kloubní chrupavky, váže na sebe vodu a tím zlepšuje mechanické vlastnosti, zejména pak pružnost kloubních tkání.

MSM – je přirozeně se vyskytující zdroj síry, který domácím mazlíčkům přináší řadu zdravotních výhod. Podporuje a udržuje funkci kloubů a mobilitu psů všech věkových skupin a úrovní aktivity.

Extrakt z listů olivoníku – Listy olivovníku jsou bohatým zdrojem sekoridoidů, polyfenolů a dalších antioxidantů. Nejsilnějším je Oleuropein, antioxidant charakterizovaný jako hořký princip pro svoji velmi hořkou chuť. Je nepatrně zastoupen i v olivovém oleji nebo olivách. Ale zdaleka nejvíc se koncentruje v listech olivovníku. Tyto látky umožňuji olivovníku přežívat v těžkých půdních podmínkách, bez vody, na slunci a před dalším stresem. Použití listů a výtažků patří mezi velmi staré postupy lidového léčitelství středozemního moře.

Hořčík ve formě chelátu –  pro správnou funkci nervového systému

Acerola jako zdroj vitaminu C – vitamin C je důležitý pro tvorbu kolagenu a správnou funkci imunitního systému. bsahuje vitamíny A, B1, B2, B3, B5, B6, B7, B9, E a zdraví prospěšné látky jako např. draslík, hořčík, zinek, vápník, železo, měď, fosfor, glukózu, fruktózu, sacharózu a bioflavonoidy. V porovnání s pomerančem mají zralé plody Aceroly až 30krát více vitamínu C.

Kyselina hyaluronová – důležité pro hydrataci kloubních tkání

Neobsahuje: cukry, konzervanty, ochucovadla a jiné hlouposti.

Složení 1 odměrky: Kolagenní peptidy Petagile 2250mg, Chondroitin sulfát 200mg, MSM 150mg, Extrakt z olivovníku 30mg, Acerola – vitamin C 20mg, Kyselina hyaluronová 10mg, Bisglycinát hořečnatý – z toho elementární Mg 12mg

Dávkování: 1 odměrka na 10 kg váhy psa

Upozornění: Doplňkové krmivo pro psy. Skladovat v suchu při teplotě nižší než 25°C, chránit před světlem. Datum použitelnosti a číslo šarže: uvedeno na obalu. Pouze pro zvířata. Uchovávejte mimo dosahu dětí.

 

Výrobce Nutripa
Doporučujeme v kombinaci s doplňkem na podporu imunity

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit