Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Lososový olej přírodní

Lososový olej přírodní

Přírodní lososový olej pro psy

Velikost balení: 500 ml

Přírodní, velmi čistý – rafinovaný, lososový olej, získávný lisováním lososového masa za nízkých teplot. Je bez příměsí jiných druhů olejů, s typickou lososovou, jasně oranžovou až světle jantarovou barvou. Má jemnou, nevtíravou rybí vůni. Lososový olej je také jedinečným, přírodním zdrojem nenasycených mastných kyselin, tzv.Omega 3 + DHA (kyselina dokosahexaenová) a EPA (kyselina eikosapentaenová).

Vybrat u nás můžete také zdravou Himaláskou tyčku nebo jiné dobroty.

 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Lososový olej přírodní pro psy

Složení:  Tuk celkem 99,50 %. Mastné kyseliny n-3  18,00 %. Mastné kyseliny nasycené celkem 13 %. EPA + DHA 28 %. Voda 0,02 %.

Lososový olej slouží k perorálnímu podání. To znamená, že se nemaže na srst, ale přidává se pejskovi do jeho stravy. Prospěšné látky z lososového oleje se dostanou do psího organismu přes jeho zažívací ústrojí.

Jak můžeme Lososový olej přidávat do jídla?

Lososový olej stačí přidat do chlupáčova krmiva nebo vody. Doporučujeme nakapat ho jen na množství, které pejsek opravdu ihned sní. Není dobré, aby například nasáknuté granule v mističce ležely celý den.

Na granule – Aroma a chuť lososového oleje navíc zvýší pravděpodobnost, že si na granulích mazlík pochutná. Lososový olej se totiž používá i v takových případech, kdy je pejsek rozmlsaný a granule už mu nejedou.

Na maso z konzervy

B.A.R.F. – Vydali jste se na stezku holistického způsobu krmení metodou B.A.R.F.? Lososový olej pomůže doplnit nepostradatelné Omega-3 mastné kyseliny v psím jídelníčku.

Do vody – Nekapejte olej do plné velké misky s vodou. I zde dbejte na to, aby pejsek množství ihned zkonzumoval.

Dávkování

Jak často? V běžném stravovacím režimu, kdy pejskovi podáváte kvalitní granule a konzervy, stačí přidávat lososový olej do krmiva 3x za týden.  Pokud pejska trápí zdravotní problémy nebo jen touží po ještě krásnější srsti, zařaďte lososový olej do jeho jídelníčku častěji.

Nejčastěji se používá dávkování 5 – 10 % / kg, to znamená 50 – 100 ml / kg krmiva, dle obsahu tuku v krmivu. Přiměřené množství se vmíchá do jednorázové krmné dávky.

Množství přidaného lososového oleje závisí také na tučnosti používaného krmiva, velikosti psa, jeho fyzické aktivitě, ročním období, zdravotním stavu, či vašich osobních zkušenostech s jeho danou individualitou.

Kdy lososový olej nedávat

  • Alergie. Lososový olej určitě nedávejte pejskovi v případě, že se u něj vyskytla alergie nebo intolerance na ryby.
  • Průjem. Pokud pejsek trpí průjmy, doporučujeme lososový olej podávat jen v malém množství případně ho zcela vynechat.

 

Skladování a spotřeba:  Lososový olej je citlivý na ultrafialové záření – přímé sluneční světlo, a dlouhodobě ( měsíce ) na vyšší teploty ( přes cca 24 °C ). Proto jej uchovávejte v tmavých lahvích nebo v šeru, ideálně do 15 °C, nebo max. při pokojové teplotě. Krátkodobé zahřátí, např. při přepravě autem v létě, mu však nijak nevadí, stejně tak pokud vám zmrzne a vysráží se – nechte jej při pokojové teplotě zahřát, opět bude čirý. Skladovaný v optimálních podmínkách spotřebujte max. do 10 měsíců. Pro zachování max. nutriční hodnoty nejlépe do 6 měsíců.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit