Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Tílko pro pejskařky Láska na první štěknutí…

Tílko pro pejskařky Láska na první štěknutí…

Je váš nejlepší kamarád chlupatý, štěká a má mokrý čumák? I my jsme propadli lásce na první štěknutí. A jako správní pejskaři to chceme dát světu najevo! S naším tílkem pro pejskařky od RE.BRUNS s originálním nápisem budou hned všichni vědět, že je vaše láska k psímu příteli pravá. Tílko je stvořené pro všechny pejskařky, které ji chtějí dát najevo se stylem a grácií.

390 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Tílko pro pejskařky RE.BRUNS si můžete obléknout kamkoliv. Ať už na zahrádku své oblíbené kavárny, kam vás váš psí kamarád doprovází, na hodinu psího sportu, nebo na celodenní výlet do hor. Tílka jsou navíc originál od RE.BRUNS, proto je najdete jen u nás. Jsou tak ideální pro všechny, kdo milují originalitu a osobitý styl.

Složení trika: 100% Organická bavlna

Ošetření: Možnost prát v pračce na max 40°C

Jakým způsobem vzniká BIO (organická) bavlna?

BIO bavlna vzniká bezpečným, a hlavně udržitelným pěstováním a následným zpracováním bavlněné suroviny. Roste v takzvané ‘‘živé půdě‘‘ a zároveň je pěstována bez pesticidů a chemických hnojiv po dobu tří let. Aby tato bavlna získala potřebné certifikace, musí být zpracovávána v souladu s mezinárodními normami a pěstování probíhá střídáním pěstovaných plodin obohacující přírodním kompostem.

Díky tomu se nemusíte bát o své ekologické stopy, protože je celý proces šetrný k životnímu prostředí, ale také k našemu zdraví i tělu.

Čím je BIO bavlna specifická?

Organická BIO bavlna je na dotek daleko jemnější a to proto, že vlákno má více chmýří a není narušeno žádnými chemickými přípravky. Zároveň jsou díky své kvalitě výrazně trvanlivější a odolnější, pružnější, prodyšnější, pevnější a také si neustále zachovávají svou přirozenou měkkost!

Už jste si zkoušeli k BIO bavlně přičuchnout? Díky tomu, že při výrobě není použit formaldehyd, tak voní daleko ‘‘čistěji‘‘ a tím i pokožka lépe dýchá a nezasahuje do naší přirozené rovnováhy a nezpůsobuje žádné alergické reakce.

BIO bavlna je svým kvalitním a ekologickým zpracováním dražší než obyčejná bavlna, což je způsobeno náklady na pěstování a výrobu, protože je doba pěstování delší a nepoužití chemií je vždy namáhavý a finančně náročný proces, což se Vám vrátí na kvalitě a dobrém skutku pro naši planetu.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit