Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Triko pro pejskařky Láska na první štěknutí…

Triko pro pejskařky Láska na první štěknutí…

Má váš nejlepší kamarád čtyři packy, mokrý čumák a velké srdce? Láska na první štěknutí koluje v žilách i nám. A jako správní psí milovníci to chceme dát najevo! S tímhle tričkem pro pejskařky od RE.BRUNS budou všichni vědět, že je láska k vašemu chlupatému příteli neskonalá a ryzí. Trička pro pejskaře jsou na míru všem, kdo ji chtějí dát najevo stylově a originálně.

390 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Dámské tričko pro pejskařky s nápisem „Láska na první štěknutí“ si můžete vybrat v přírodní bílé nebo v černé barvě. Naše trika pro pejskaře jsou ideální na dobrodružné toulky přírodou i pro páníčky, kteří milují posezení na zahrádce oblíbené kavárny se svým parťákem po boku. Trička jsou navíc ze 100 % organické bavlny a nápisy jsou originál z dílny RE.BRUNS, proto je jinde nenajdete!

Složení trika: 100% Organická bavlna

Ošetření: Možnost prát v pračce na max 40°C

Jakým způsobem vzniká BIO (organická) bavlna?

BIO bavlna vzniká bezpečným, a hlavně udržitelným pěstováním a následným zpracováním bavlněné suroviny. Roste v takzvané ‘‘živé půdě‘‘ a zároveň je pěstována bez pesticidů a chemických hnojiv po dobu tří let. Aby tato bavlna získala potřebné certifikace, musí být zpracovávána v souladu s mezinárodními normami a pěstování probíhá střídáním pěstovaných plodin obohacující přírodním kompostem.

Díky tomu se nemusíte bát o své ekologické stopy, protože je celý proces šetrný k životnímu prostředí, ale také k našemu zdraví i tělu.

Čím je BIO bavlna specifická?

Organická BIO bavlna je na dotek daleko jemnější a to proto, že vlákno má více chmýří a není narušeno žádnými chemickými přípravky. Zároveň jsou díky své kvalitě výrazně trvanlivější a odolnější, pružnější, prodyšnější, pevnější a také si neustále zachovávají svou přirozenou měkkost!

Už jste si zkoušeli k BIO bavlně přičuchnout? Díky tomu, že při výrobě není použit formaldehyd, tak voní daleko ‘‘čistěji‘‘ a tím i pokožka lépe dýchá a nezasahuje do naší přirozené rovnováhy a nezpůsobuje žádné alergické reakce.

BIO bavlna je svým kvalitním a ekologickým zpracováním dražší než obyčejná bavlna, což je způsobeno náklady na pěstování a výrobu, protože je doba pěstování delší a nepoužití chemií je vždy namáhavý a finančně náročný proces, což se Vám vrátí na kvalitě a dobrém skutku pro naši planetu.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit