Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Kšíry pro psy Páv

Kšíry pro psy Páv

Hledáte pro svého chlupáče kšíry, které podtrhnou jeho jedinečnost? Na těchto originálních kšírech najdete drobné pávy, symbol dokonalosti a hrdosti. Kšíry pro psy s pavím motivem působí velmi luxusním dojmem, a přitom jsou velmi pohodlné a jednoduše se pejskovi oblékají.

Kšíry, které pro vás i vaše chlupaté kamarády navrhujeme, jsou z recyklovaných a certifikovaných materiálů, a navíc šetrné i pro vašeho pejska i snadné na údržbu. Jsou pohodlné, prodyšné a snadno se psům oblékají.

1 120 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Dokonalost ptačích perutí nás inspirovala k vytvoření těchto kšír s luxusním vzorem pro všechny psí fajnovky a jejich páníčky, kteří mají vkus. Ale nemyslete, že jsou tyto psí kšíry s pavím motivem stvořené jen na městské kolonády. Stejnou parádu udělají v parku, v lese nebo kdekoliv, kam vás tlapky zanesou.

Vzor Pávů pro nás navrhli kreativní čeští umělci, kteří v srdcích nosí lásku k přírodě. Proto se tyto psí kšíry hodí kamkoliv, kam si budete se svým pejskem vykračovat. Do kavárny, parku i na výlety přírodou.

Všechny doplňky navíc vyrábíme tak, aby vám dělaly radost co nejdelší dobu a zároveň, aby byla jejich výroba citlivá k přírodě. V RE.BRUNS spojujeme úctu k přírodě, vkusný design i lásku ke zvířatům. Kšíry jsou navíc bez zbytečných plastů a z materiálů, které podporují udržitelnost.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony

Ošetření: doporučujeme praní v ruce. obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit