Kšíry pro psy Páv

Kšíry pro psy Páv

Hledáte pro svého chlupáče kšíry, které podtrhnou jeho jedinečnost? Na těchto originálních kšírech najdete drobné pávy, symbol dokonalosti a hrdosti. Kšíry pro psy s pavím motivem působí velmi luxusním dojmem, a přitom jsou velmi pohodlné a jednoduše se pejskovi oblékají.

Kšíry, které pro vás i vaše chlupaté kamarády navrhujeme, jsou z recyklovaných a certifikovaných materiálů, a navíc šetrné i pro vašeho pejska i snadné na údržbu. Jsou pohodlné, prodyšné a snadno se psům oblékají.

Vyčistit
Vyčistit

od 1 020 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Dokonalost ptačích perutí nás inspirovala k vytvoření těchto kšír s luxusním vzorem pro všechny psí fajnovky a jejich páníčky, kteří mají vkus. Ale nemyslete, že jsou tyto psí kšíry s pavím motivem stvořené jen na městské kolonády. Stejnou parádu udělají v parku, v lese nebo kdekoliv, kam vás tlapky zanesou.

Vzor Pávů pro nás navrhli kreativní čeští umělci, kteří v srdcích nosí lásku k přírodě. Proto se tyto psí kšíry hodí kamkoliv, kam si budete se svým pejskem vykračovat. Do kavárny, parku i na výlety přírodou.

Všechny doplňky navíc vyrábíme tak, aby vám dělaly radost co nejdelší dobu a zároveň, aby byla jejich výroba citlivá k přírodě. V RE.BRUNS spojujeme úctu k přírodě, vkusný design i lásku ke zvířatům. Kšíry jsou navíc bez zbytečných plastů a z materiálů, které podporují udržitelnost.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony
Ošetření: doporučujeme praní v ruce. obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků