Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Kšíry v setu – Páv

Kšíry v setu – Páv

Kšíry v setu s motivem Páv

Trocha marnivosti není občas na škodu. Hlavně, když nosíte takový vzor! Dokonalost ptačích perutí nás inspirovala k vytvoření luxusního vzoru pro všechny psí fajnovky a jejich páníčky, kteří mají vkus. Ale nemyslete, že jsou Pávi stvořeni jen na městské kolonády. Stejnou parádu udělají v parku, v lese nebo kdekoliv, kam vás tlapky zanesou. V kolekci naleznete vše pro bezvadné sladění. Psí obojky, kšíry šátky, batůžky i vodítka.

Do setu se také skvěle hodí šátek ve stejném motivu.

Velikost
1 120 
Velikost
620 

Dostupnost: 3 skladem

Od 1 740 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Kšíry v setu – Páv

Na našich kšírech, obojcích, vodítkách i šátcích s Pávy najdete symbol dokonalosti a hrdosti. Každý chlupáč i jeho páníček, kteří si libují v eleganci a jedinečnosti, je potřebují mít v šatníku.

Vzor pro nás navrhli čeští umělci, kteří v srdcích nosí lásku k přírodě i notnou dávku vkusu. Stejně jako naše další motivy se tak hodí kamkoliv, kam si budete se svým pejskem vykračovat. Do kavárny, do parku i na výlety přírodou. Všechny doplňky, které pro vás i vaše chlupaté kamarády navrhujeme a vyrábíme, jsou z recyklovaných a certifikovaných materiálů, a navíc šetrné i pro vašeho pejska. Také jsou pohodlné a snadno se udržují.

 

Vodítka jsou vhodná pro pejsky do 30 kg.

• Velikost S je ideální na každodenní procházky s pejskem a skvěle padne do ruky. Délka vodítka je 150 cm.

• Velikost M je uzpůsobena na krátké i dlouhé přepnutí. Vodítko je přepínací a lze tedy určovat jeho délku. Maximální délka vodítka je 180 cm.

• Velikost L je uzpůsobena na dlouhé přepnutí. Maximální délka vodítka je 200 cm.

 

RE.BRUNS je projekt, který má za cíl spojit lásku ke zvířatům, ekologii a udržitelné podnikání. Vytváříme originální obojky, klasická i přepínací vodítka a postroje pro psy z nevyužitých plastových materiálů. Na recyklované látky navrhujeme vlastní motivy, které spojíme s kvalitními kovovými a bavlněnými doplňky. Hotové návrhy produktů potom vyrábí šikovné české švadlenky. Více o jednotlivých motivech najdete u nás na blogu.

Příroda nás inspiruje nejen při navrhování našich originálních motivů. Jsme k ní šetrní i při vybírání materiálů. Všechno, co u nás koupíte, je bez zbytečných plastů a z recyklované látky. Věříme totiž, že citlivý přístup k přírodě a udržitelnost jsou tou nejlepší cestou, kterou se můžeme společně vydat.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony

Ošetření: doporučujeme praní v ruce. obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit