Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Psí obojek Modrý list

Psí obojek Modrý list

Při navrhování obojku pro psy motivem Modrý list jsme mysleli na všechny, kdo milují jedinečnost a jemný půvab přírody. Tento psí obojek bude slušet úplně všem pejskům, malým i velkým, chlupatým i krátkosrstým. Ukažte všem svůj originální vkus!

Obojky pro psy, které pro vás RE.BRUNS navrhujeme a vyrábíme, jsou bez zbytečných plastů, zato s originálními motivy. Obojky, které šijí naše šikovné švadlenky v Čechách, jsou prodyšné, snadno se udržují a hodí se pro pejsky všech velikostí, plemen i věku.

649 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Koho by neokouzlila modro zlatá kombinace elegantních listů na obojku s motivem Modrý list. Hodí se snad pro každou barvu psího kožíšku, pro strakaté pejsky, merle, černobílé, šedé i pro ostatní pejsky, kteří chtějí ladit díky originálním motivům.

Obojek s motivem Modrý list doporučujeme všem, kdo milují túry v přírodě, procházky v parku i pohodové chvíle v kavárně. Ať už společně lenošíte, nebo se vydáváte za novým dobrodružstvím, naše obojky pro psy s motivem Modrý list vydrží vše, co spolu podniknete. Jsou vybavené kvalitními kovovými sponami a vyrobené z recyklovaných materiálů, které se snadno udržují.

Věříme, že citlivý přístup k planetě je tou nejlepší cestou, kterou se spolu můžeme vydat. Proto je všechno vybavení pro psy, které vyrábíme, vyrobené z recyklovaných a udržitelných materiálů a bez zbytečných plastů. A navíc s originálním motivem, který nikdo jiný nemá!

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony

Ošetření: doporučujeme praní v ruce. obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit