Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Psí obojek Páv

Psí obojek Páv

Na tomto stylovém obojku pro psy najdete drobné pávy, symbol dokonalosti a hrdosti. Každý chlupáč i jeho páníček, kteří si libují v eleganci a jedinečnosti, ho potřebují mít ve své výbavě. Luxusní paví vzor tohoto psího obojku pro nás navrhli čeští umělci, kteří v srdcích nosí lásku k přírodě i notnou dávku vkusu.

Kovová spona s logem RE.BRUNS je bytelná, a přitom velmi elegantní. Obojek je vyrobený z kvalitních recyklovaných a certifikovaných materiálů.

649 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Trocha marnivosti není občas na škodu. Hlavně, když nosíte obojek s takovýmto vzorem! Dokonalost ptačích perutí nás inspirovala k vytvoření luxusního vzoru pro všechny psí fajnovky a jejich páníčky, kteří mají vkus. Tento psí obojek se vzorem pávů udělá parádu v parku, v lese i kdekoliv jinde, kam vás tlapky zanesou.

Obojek doplňují kvalitní kovové spony. Samozřejmostí jsou pro nás recyklované materiály šetrné k přírodě a kvalitní zpracování, díky kterému si naše doplňky můžete užívat opravdu dlouho. Naše obojky pro psy i další produkty pro psy pocházejí z dílen českých švadlenek a jsou vyrobené ručně, s láskou k přírodě i k vašim chlupáčům.

Na našich kšírech, obojcích, vodítkách i šátcích s Pávy najdete symbol dokonalosti a hrdosti. Každý chlupáč i jeho páníček, kteří si libují v eleganci a jedinečnosti, je potřebují mít v šatníku.

Vzor pro nás navrhli čeští umělci, kteří v srdcích nosí lásku k přírodě i notnou dávku vkusu. Stejně jako naše další motivy se tak hodí kamkoliv, kam si budete se svým pejskem vykračovat. Do kavárny, do parku i na výlety přírodou. Všechny doplňky, které pro vás i vaše chlupaté kamarády navrhujeme a vyrábíme, jsou z recyklovaných a certifikovaných materiálů, a navíc šetrné i pro vašeho pejska. Také jsou pohodlné a snadno se udržují.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony

Ošetření: doporučujeme praní v ruce. obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit