Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Vodítko Růžový list

Vodítko Růžový list

Stylový motiv růžových listů na tomto klasickém či přepínacím vodítku doprovázejí kovová oka a kvalitní spony v krásné barvě Růžový list. Tato kombinace bude slušet všem psím dámám i slečnám jakéhokoliv věku i plemene. Vodítko pro psy z kolekce Růžový list chytí za srdce všechny milovníky krásných psích doplňků a stylového venčení.

Šetrnost propisujeme do každého doplňku, který vám nabízíme. Naše vodítka jsou bez zbytečných plastů, zato na sobě mají kvalitní kovové spony, v tomto případě v krásné barvě Růžový list. Materiály vodítka jsou z recyklované látky, která je velmi příjemná na dotyk, prodyšná a lehko pratelná.

580 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

• Velikost S je ideální na každodenní procházky s pejskem a skvěle padne do ruky. Délka vodítka je 150 cm.

• Velikost M je uzpůsobena na krátké i dlouhé přepnutí. Vodítko je přepínací a lze tedy určovat jeho délku. Maximální délka vodítka je 180 cm

Když se příroda spojí s jedinečným designem, vznikne něco nádherného. Spony v barvě růžového zlata v kombinaci s kvalitními materiály a originálním designem vás dokážou zavát do těch nejkrásnějších společných okamžiků. To vše v sobě skrývá jemný motiv Růžový list, který najdete na tomto vodítku. A když se spolu s pejskem sladíte, například pomocí šátku nebo batůžku, bude elegance vaším druhým jménem.

Věříme, že je každý pejsek jedinečný a že každá chvilka s vaším chlupatým kamarádem přináší perfektní vzpomínky. A právě skrze naše originální motivy a doplňky vám chceme dát to nejkrásnější vybavení, které je navíc šetrné k přírodě. I pro psí vodítko s motivem Růžový listf byla vzorem její dokonalost.

Pro výrobu našich psích vodítek i dalšího vybavení pro psy používáme pouze recyklované látky, které jsou nejen odolné, ale i šetrné k přírodě. Vyhýbáme se zbytečným plastům a pečlivě pro vás vybíráme kvalitní oka a spony, které perfektně vodítka doplňují.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony

Ošetření: doporučujeme praní v ruce. obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

Vodítka jsou vhodná pro pejsky do 30 kg.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit