Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Proč jsou naše výrobky výhradně české a ekologické?

Jsem zakladatelka značky RE.BRUNS a jmenuji se Victoria Židková. Zároveň jsem pyšnou paničkou mého úžasného pejska Bruna, po kterém je samozřejmě česká značka pojmenovaná. On je totiž ten, který mě do tohoto odvětví přivedl.

Často jsme s Brunem cestovali a oba milujeme přírodu a parky. Máme také rádi ostatní pejsky a jak jsme chodili na procházky a všímali si ostatních pejskařů, tak se nám něco nezdálo. Často jsme potkávali pejsky s podobnými obojky a kšíry, které jsou bez nápadu a na první pohled sériové. Zároveň jsou skoro vždy s plastem.

My ale chtěli něco víc, minimálně tedy já, protože jsem žena a protože si na módu a doplňky jako správná žena potrpím. Nestačila mi už nabídka na trhu, ať už šlo o design nebo o kvalitu zpracování. Nicméně Brunovi vždy nějaká nová věc udělá radost, takže do tohoto projektu šel v roce 2018 bezhlavě se mnou.

Re.Bruns_Victoria Židková_Bruno

Na obojcích a kšírách, co byly na trhu, mi vždy vadilo, že mají plastové spony. Zaprvé se rychle rozbijí a zadruhé nejsem velkou fanynkou plastů. Dávám přednost ekologičtějším a kvalitnějším materiálům, proto mají výrobky RE.BRUNS kvalitní kovové spony namísto plastových.

Přes rok jsme zkoušeli, hledali a vyvíjeli to nejkvalitnější, co bude zároveň splňovat naše požadavky na kvalitu, pohodlnost, funkci a snadné čištění. A našli!

Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy

A v čem jsou ještě kromě spon RE.BRUNS výrobky tak skvělé a jedinečné? Jedná se o produkty z nevyužitých plastových materiálů, které navíc odpuzují nečistoty. Také jsou maximálně prodyšné a pejskům velmi pohodlné. Svou lásku k ekologii jsem promítla i do motivů, které jsou vytvořené s českými ilustrátory a jsou inspirované přírodou. Navíc je šijí šikovné české švadlenky.

 

To vše se skrývá pod jednou značkou.

Milujeme pejsky i přírodu a záleží nám na Vás.

 

Vaše Victoria s buldočkem Brunem