Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Udržitelnost

pro naši planetu i mazlíčky

Planeta pro život je jen jedna. Navíc je křehčí, než by se mohlo zdát a rány, které jí lidé způsobují, se opravdu těžko napravují. Masová výroba se lidem vymyká z rukou. Zvykli jsme si mít levné věci, které jednoduše vyhodíme, když se za pár měsíců rozbijí. Jenže to, že je vyhodíme, neznamená, že zmizí ze světa. Zapříčiní znečištění vody, produkci emisí a hromadění odpadu v přírodě.
RE.BRUNS proto z plného srdce podporujeme udržitelnost. Naše materiály neobsahují zbytečné plasty, ale materiály, jejichž výroba je šetrná. Nenajdete v nich nic škodlivého a pokud u nás svému psímu parťákovi či sobě pořídíte jakýkoliv doplněk, můžete si být jistí tím, že vám vydrží opravdu dlouho.
Mezi materiály, které používáme, najdete recyklovaný polyester, kvalitní kov a BIO bavlnu. Vše navíc dlouho vydrží díky své kvalitě. Všechny doplňky šijeme v Čechách. Kvalitní střihy i pevné švy si vzaly na starost šikovné české švadlenky.
Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy

Co podporuje udržitelná výroba módy pro pejsky i páníčky

Snížení spotřeby a znečištění vody

Masová výroba textilu na celém světě spotřebovává velké množství vody, znečišťuje ji a znehodnocuje půdu. Věděli jste, že výrobou jednoho bavlněného trička se spotřebuje 2 700 litrů pitné vody?

Jedinému člověku takové množství stačí k pití na 2,5 roku! BIO bavlna je daleko spořivější, a to nejen vzhledem k vodě. Udržitelné materiály přispívají ke snížení spotřeby pitné vody, a navíc se z nich neuvolňují mikroplasty do oceánů i do zásobáren pitné vody.

Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy
Re.Bruns Ekologické doplňky pro psy

Méně odpadu na skládkách

Lidé si zvykli vyhodit to, co nepotřebují. A nosí-li oblečení, nebo kupují doplňky, které jsou nekvalitní a za pár měsíců se roztrhají, znamená to, že tyto nechtěné věci putují do spaloven nebo na skládky. Proto nosme a kupujme oblečení i doplňky pro naše mazlíčky, které jen tak nezestárnou a budou nám i planetě dělat radost déle než pár týdnů.

SNÍŽENÍ EMISÍ SKLENÍKOVÝCH PLYNŮ​

Emise uhlíku mají velký dopad na životní prostředí. Uhlíková stopa, kterou za sebou nechávají velké módní řetězce, tvoří celosvětově 10 %. Koupí udržitelné módy tak přispějete ke snížení emisí CO2.

Napsali o nás

Spolupracujeme

A KDE NÁS NAJDETE