Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Batůžek Páv

Batůžek Páv

Víme, kolik nezbytností při venčení potřebujete, a tak pro vás šijeme batůžky, které si zaručeně oblíbíte. Na batůžku pro pejskaře s elegantním motivem Pávů najdete symbol dokonalosti a hrdosti. Každý chlupáč i jeho páníček, kteří si libují v eleganci a jedinečnosti, potřebují mít batůžek i další doplňky z této kolekce ve své výbavě.

I batůžky pro pejskaře s motivem Pávů vyrábíme šetrně a s láskou k přírodě. Batůžky jsou z recyklovaných prodyšných látek, a navíc se snadno udržují. Látka je stálobarevná, a tak vydrží i časté praní.

Dostupnost: 2 skladem

350 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Dokonalost ptačích perutí nás inspirovala k vytvoření luxusního vzoru pro všechny páníčky, kteří chtějí venčit s notnou dávkou vkusu. Ale nemyslete, že je tenhle batůžek na venčení stvořený jen na městské kolonády. Stejnou parádu udělá v parku, v lese nebo kdekoliv, kam vás tlapky zanesou.

Vzor pávů, který působí velmi luxusně, pro nás navrhli kreativní čeští umělci, kteří v srdcích nosí lásku k přírodě, takže se stejně jako naše další vzory hodí kamkoliv si budete se svým pejskem vykračovat. Do kavárny, parku i na výlety přírodou. V kombinaci s obojkem či kšíry a vodítkem bude váš styl perfektní.

Naše batůžky na venčení můžete sladit s psími obojky, vodítky i dalším vybavením z kolekce a vytvořit tak dokonalý ladící set. Do batůžku můžete zabalit dobroty i další nezbytnosti.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit