Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Batůžek Růžový list

Batůžek Růžový list

Kam se všemi nezbytnostmi na společné procházky? Stylový batůžek s motivem Růžový list je jasnou volbou pro milovníky elegantního venčení. Originální motiv růžových listů je okouzlující a stejně jako naše další motivy i pro jeho návrh brali naši umělci inspiraci v dokonalosti přírody.

I batůžky pro pejskaře s motivem Růžový list vyrábíme šetrně a s láskou k naší planetě. Batůžky jsou z recyklovaných prodyšných látek, a navíc se snadno udržují. Látka je stálobarevná, a tak vydrží i časté praní.

Dostupnost: 1 skladem

350 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Když se příroda spojí s jedinečným designem, vznikne tento krásný batůžek s motivem Růžový list, který chytí za srdce všechny milovníky stylového venčení. Batůžek pro pejskaře s originálním designem z pera českých návrhářů vás dokáže zavát do těch nejkrásnějších společných okamžiků. To vše v sobě skrývá jemný motiv Růžový list, který budou ve své výbavě potřebovat všechny romantické duše. Batůžek můžete ladit s ostatními doplňky s tímto motivem.

Batůžky pro pejskaře můžete kombinovat s psími obojky, vodítky i dalším vybavením s motivem Růžový list a vytvořit tak stylový padnoucí set. Do batůžku můžete zabalit pamlsky i další nezbytnosti.

Chceme vám skrze naše doplňky dát to nejkrásnější vybavení, které je navíc šetrné k přírodě. I pro batůžek na venčení s motivem Růžový list byla vzorem její dokonalost. Stylový motiv růžových listů bude slušet všem paničkám.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit