Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Triko pro pejskařky Polib mi psa!

Triko pro pejskařky Polib mi psa!

Tohle triko pro pejskařky je na míru všem paničkám velkých psích osobností. A nezáleží na tom, zda je vaší psí láskou vznešená německá doga, veselý voříšek nebo roztomilý mopsík. Polib mi psa! je prostě pro všechny, komu není cizí smysl pro humor ani každodenní „útrapy“ všech pejskařů. S tímhle tričkem navíc uděláte dojem, kamkoliv vás tlapky zanesou.

390 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Všechno, co pro vás v RE.BRUNS připravujeme, v sobě spojuje lásku k přírodě a k pejskařství. A to originálně a s osobitým stylem! Tričko pro pejskařky s nápisem „Polib mi psa“ máme v černé a přírodní bílé barvě. Výborně bude vypadat při každé příležitosti. Ať už se se svým psím kamarádem procházíte ulicemi města, užíváte si společných chvil v parku, nebo se vydáváte na výlet do divočejších krajin.

Složení trika: 100% Organická bavlna

Ošetření: Možnost prát v pračce na max 40°C

Jakým způsobem vzniká BIO (organická) bavlna?

BIO bavlna vzniká bezpečným, a hlavně udržitelným pěstováním a následným zpracováním bavlněné suroviny. Roste v takzvané ‘‘živé půdě‘‘ a zároveň je pěstována bez pesticidů a chemických hnojiv po dobu tří let. Aby tato bavlna získala potřebné certifikace, musí být zpracovávána v souladu s mezinárodními normami a pěstování probíhá střídáním pěstovaných plodin obohacující přírodním kompostem.

Díky tomu se nemusíte bát o své ekologické stopy, protože je celý proces šetrný k životnímu prostředí, ale také k našemu zdraví i tělu.

Čím je BIO bavlna specifická?

Organická BIO bavlna je na dotek daleko jemnější a to proto, že vlákno má více chmýří a není narušeno žádnými chemickými přípravky. Zároveň jsou díky své kvalitě výrazně trvanlivější a odolnější, pružnější, prodyšnější, pevnější a také si neustále zachovávají svou přirozenou měkkost!

Už jste si zkoušeli k BIO bavlně přičuchnout? Díky tomu, že při výrobě není použit formaldehyd, tak voní daleko ‘‘čistěji‘‘ a tím i pokožka lépe dýchá a nezasahuje do naší přirozené rovnováhy a nezpůsobuje žádné alergické reakce.

BIO bavlna je svým kvalitním a ekologickým zpracováním dražší než obyčejná bavlna, což je způsobeno náklady na pěstování a výrobu, protože je doba pěstování delší a nepoužití chemií je vždy namáhavý a finančně náročný proces, což se Vám vrátí na kvalitě a dobrém skutku pro naši planetu.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit