Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Tílko pro pejskařky Psí láska k přírodě!

Tílko pro pejskařky Psí láska k přírodě!

Je příroda vaším domovem? Užíváte-li si ji, stejně jako my, zejména po boku svého psího kamaráda, je tohle tílko jako stvořené pro vás. Psí tílko Láska v přírodě v sobě kombinuje pejskařskou lásku, originální design a ekologické smýšlení. Navrhli jsme ho zejména pro paničky, které jejich pejsek doprovází všude, kam to jen jde. Vaše psí láska tak bude ještě krásnější.

390 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Dámské tílko pro pejskařky „Psí láska k přírodě“ na vás v RE.BRUNS čeká v bílé a černé barvě. Skvěle v něm budete vypadat ve městě i na výletech v přírodě. Tílka RE.BRUNS jsme navrhli sami, a tak si můžete být jisti tím, že jsou originální. Dejte všem najevo, že jste jedna ruka se svým psím kamarádem i s přírodou.

Složení trika: 100% Organická bavlna

Ošetření: Možnost prát v pračce na max 40°C

Jakým způsobem vzniká BIO (organická) bavlna?

BIO bavlna vzniká bezpečným, a hlavně udržitelným pěstováním a následným zpracováním bavlněné suroviny. Roste v takzvané ‘‘živé půdě‘‘ a zároveň je pěstována bez pesticidů a chemických hnojiv po dobu tří let. Aby tato bavlna získala potřebné certifikace, musí být zpracovávána v souladu s mezinárodními normami a pěstování probíhá střídáním pěstovaných plodin obohacující přírodním kompostem.

Díky tomu se nemusíte bát o své ekologické stopy, protože je celý proces šetrný k životnímu prostředí, ale také k našemu zdraví i tělu.

Čím je BIO bavlna specifická?

Organická BIO bavlna je na dotek daleko jemnější a to proto, že vlákno má více chmýří a není narušeno žádnými chemickými přípravky. Zároveň jsou díky své kvalitě výrazně trvanlivější a odolnější, pružnější, prodyšnější, pevnější a také si neustále zachovávají svou přirozenou měkkost!

Už jste si zkoušeli k BIO bavlně přičuchnout? Díky tomu, že při výrobě není použit formaldehyd, tak voní daleko ‘‘čistěji‘‘ a tím i pokožka lépe dýchá a nezasahuje do naší přirozené rovnováhy a nezpůsobuje žádné alergické reakce.

BIO bavlna je svým kvalitním a ekologickým zpracováním dražší než obyčejná bavlna, což je způsobeno náklady na pěstování a výrobu, protože je doba pěstování delší a nepoužití chemií je vždy namáhavý a finančně náročný proces, což se Vám vrátí na kvalitě a dobrém skutku pro naši planetu.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit