Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Kšíry pro psy Růžový list

Kšíry pro psy Růžový list

Elegantní psí kšíry s motivem Růžový list chytí za srdce všechny milovníky stylového vybavení pro psy. Tato něžná kolekce má spony v barvě růžového zlata a jemný motiv růžových listů, který se hodí do města i přírody. Podtrhněte jedinečnost svého pejska, který bude v kšírách s motivem Růžový list ještě krásnější.

Kšíry pro psy s tímto motivem jsou nejen stylové, ale také prodyšné a pohodlné. Navrhujeme je tak, aby se pejskům dobře nosily a páníčkům dobře udržovaly. Navíc je vyrábíme v Česku, z kvalitních a certifikovaných recyklovaných materiálů.

1 020 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Když se příroda spojí s jedinečným designem, vznikne něco nádherného jako právě naše stylové kšíry s motivem Růžový list. Kombinace kvalitních materiálů a originálního designu z pera českých návrhářů vás dokáže zavát do těch nejkrásnějších společných okamžiků. Psí kšíry s tímto motivem jsou navíc opatřené nádhernými sponami v barvě Rose Gold.

Vše, co pro vás v RE.BRUNS vyrábíme, vám přinášíme s láskou k přírodě a originalitou. A právě skrze naše motivy a doplňky vám chceme dát to nejkrásnější vybavení. I pro psí kšíry Růžový list byla vzorem dokonalost přírody. Tato kombinace bude slušet všem psím dámám i slečnám jakéhokoliv věku i plemene. A když se spolu sladíte, například pomocí šátku nebo batůžku, bude elegance vaším druhým jménem.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony

Ošetření: doporučujeme praní v ruce. obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit