Dnes při nákupu nad

400

doprava zdarma

Psí obojek Růžový list

Psí obojek Růžový list

Obojek pro psy z této kolekce chytí za srdce všechny milovníky krásných psích doplňků a stylového venčení. Spony v barvě růžového zlata v kombinaci s kvalitními materiály a originálním designem z pera českých návrhářů vás dokážou zavát do těch nejkrásnějších společných okamžiků. To vše v sobě skrývá jemný motiv, který budou ve své výbavě potřebovat všechny romantické duše.

Obojky z dílny RE.BRUNS jsou bez zbytečných plastů, zato s kvalitními kovovými sponami a originálními motivy. Obojky jsou navíc prodyšné, snadno se udržují a hodí se pro pejsky všech velikostí, plemen i věku. Vše vyrábíme s úctou k přírodě a láskou k vašim chlupáčům.

649 

Hodnocení:

5/5

Kategorie:

Popis

Když se příroda spojí s jedinečným designem, vznikne nádherný motiv Růžový list Skrze naše originální motivy vám chceme dát to nejkrásnější vybavení, které je navíc šetrné k přírodě. I pro náš obojek pro psy s motivem Růžový list byla vzorem její dokonalost.

Stylový motiv růžových listů doprovázejí kovová oka a kvalitní spony v krásné barvě Rose Gold. Tato kombinace bude slušet všem psím dámám i slečnám jakéhokoliv věku i plemene. A když se spolu sladíte, například pomocí šátku nebo batůžku, bude elegance vaším druhým jménem.

Při vybírání materiálů pro výrobu našich doplňků jsme velmi pečliví. Vybíráme jen certifikované látky a vyhýbáme se zbytečným plastům. Výsledkem jsou okouzlující doplňky pro psy, ze kterých můžete i vy mít dobrý pocit, protože jejich koupí přispíváte udržitelnosti.

Složení: 95 % recyklovaný polyester, 5 % bavlna, kovové spony

Ošetření: doporučujeme praní v ruce. obsahuje kovové spony, které by mohly poškodit pračku a sušičku.

🐾   Jedinečnost Vašeho pejska zaručena.
🌸   Materiály jsou jemné a pejska nijak neomezují v přirozeném pohybu.
🌱  Snadno čistitelné a pratelné.
🇨🇿  Vyrobeno v česku a českými švadlenami.
🌿  Rychleschnoucí, prodyšné a pejsci se nezapaří.
⭐  Originální přírodní a český design.
🐕  Kovové materiály spon a karabin - zaručují dlouhou životnost.
♻️ Ekologické materiály z certifikovaných recyklovaných látek.

Hodnocení

Hodnocení

4.4/5

Hodnocení

Hodnocení

zákazníků doporučuje

Hodnocení

recenze zákazníků

Mohlo by se Vám líbit